З океану до столу – скумбрія

Купити скумбрію – це означає покласти на стіл рибу дикого вилову, яка харчується натуральною їжею і живе в природних умовах. «Дика риба» є найбільш затребуваною серед покупців, завдяки її користі для організму.

Людям зі зниженим імунітетом рекомендується вживати в своєму раціоні скумбрію якомога частіше, вона допомагає захищатися організму від інфекційних захворювань. Консервована скумбрія, скумбрія запечена або солона – не має значення, вона повинна бути в раціоні кожної здорової людини. М’ясо скумбрії на 100% засвоюється організмом. Завдяки корисним амінокислотам, які містяться в рибі, поліпшується обмін речовин.

скумбрия в море

А ти знав, що скумбрія розвиває швидкість до 30 км/год? У неї розвинена мускулатура і відсутній плавальний міхур, який є у більшості риб!

Підбираючи продукцію в магазин, ми вибрали рибку кращої якості і з упевненістю можемо стверджувати, що у скумбрії дуже смачне і ніжне м’ясо, в якому відсутні дрібні кісточки. Якщо набрати запит «скумбрія рецепти» – то перед тобою буде незліченна кількість варіантів її приготування, а вже про кількість смаків можна тільки уявляти. І вже повір, вона того варта – улюблений делікатес багатьох гурманів.

Спробуй приготувати до неї фруктово-овочевий соус з кислуватим присмаком і ця риба заграє для тебе в нових фарбах.

Можна не вивчати тонни рецептів, а замовити скумбрію у нас. Це дуже просто, менше ніж за хвилину замовлення буде оформлено, а ми зв’яжемося з тобою в найкоротші терміни. Порадуй себе! Зробити замовлення не складе ніяких труднощів і ти зовсім скоро відчуєш цей неймовірний смак соковитого м’яса вишуканою риби скумбрії.

Щоб перейти до перегляду асортименту, натисни тут.

Рекомендуємо відвідати розділ з рецептами. Для переходу натисни тут.